Dymovnica PXM40/žltá 1ks

2.90 €
- +

dodanie.svgrýchle dodanie do 48 hodín u Vás
produkt.svgprodukt je nový, bezpečne zabalený
zaruka.svgzáruka 24 mesiacov
vratenie.svgtovar môžete vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu


Podobné produkty
Kód produktu: PXM40Y
Variant code:
Zdieľať:
Kategória: DYMOVNICE

Kód: PXM40Y

Kategória: DYMOVNICE

Efekt: Žltý dym

Čas: 60 sekúnd

Balenie: 150/1

Rozmery: 40 x 115 mm

Hmotnosť pyrotechnických zloží: 46g

Kategória nebezpečnosti: T1 - predaj od 18 rokov

Návod na použitie a bezpečnosť použitia produktu :

Upozornenie: Dymovnicu položíme na nehorľavú a pevnú podložku, tak aby sa zabránilo jej prevráteniu či kotúľaniu. Nikdy výrobok nehádžeme !  Po zapálení dymovnice ihneď odstúpte do vzdialenosti min. 10 metrov. Nevdychujte dym !

Použitie: Skontrolujte, či dymovnica nejaví známky mechanického poškodenia. V prípade poškodenia nie je možné výrobok použiť ! Identifikujeme spôsob zapálenia. V prípade, že dymovnica obsahuje zápalnicu,  položíme ju  na nehorľavú a pevnú podložku aby nedošlo k jej  prevráteniu alebo preklopeniu. Zapálime koniec odhalenej zápalnice a po jej zapálení odstúpime do vzdialenosti min. 10 metrov.  Ak výrobok obsahuje treciu hlavičku, zapálenie vykonáme škrtnutím tejto hlavičky o škrtaciu plochu. K funkcii výrobku dôjde za 3- 6 sekúnd.  V prípade, že výrobok obsahuje treciu zápalku, prudkým trhnutím za kovové očko dôjde okamžite k zapáleniu. Po zapálení výrobok ihneď položíme na nehorľavú podložku. Bezpečná vzdialenosť od divákov a doporučený odstup od budov je 10 metrov.

Bezpečnosť: Nikdy neodpaľujte dymovnicu tak, aby akákoľvek časť Vášho tela bola nad samotnou dymovnicou. Pri zapaľovaní sa doporučuje používať ochranný štíť a kožené rukavice. Zákaz používať v uzatvorených priestoroch, v blízkosti ľahko zápalných látok, v blízkosti budov a osôb. Nikdy dymovnicu nepoužívajte v nepriaznivom počasí ako je silný vietor, nadmerné sucho hustý dážď a pod. Dymovnicu nepoužívajte po uplynutí doby spotreby. Dymovnicu je dovolené používať len osobám starším ako 18 rokov. Zákaz používania dymovnice pod vplyvom alkoholu. Je zakázané po zapálení s dymovnicou akokoľvek manipulovať, hádzať na živé bytosti, zvieratá, alebo iné objekty.

Zlyhanie výrobku: V prípade zlyhania nikdy nenazerajte do vnútra dymovnice. Ponechajte dymovnicu v kľude po dobu minimálne 20 minút. Následne v kožených rukaviciach ponorte výrobok do vody na 24 hod. Následne je výrobok možné zneškodniť ako odpad. Iná manipulácia je zakázaná !

Viac praktických informácii ako bezpečne používať ohňostroje.

Ukážky:

dymovnice futbal

 

dymovnice vystava

 

dymovnice paintball

 

dymovnice svadba

 

...
...

Podobné produkty