Fontána Santoryn F2

6.50 €
- +

dodanie.svgrýchle dodanie do 48 hodín u Vás
produkt.svgprodukt je nový, bezpečne zabalený
zaruka.svgzáruka 24 mesiacov
vratenie.svgtovar môžete vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu


Podobné produkty
Kód produktu: TXF822
Variant code:
Zdieľať:
Kategória: FONTÁNY

Kód: TXF822

Kategória: FONTÁNY

Efekt: zlaté iskry

Čas: 35 sekúnd

Výška: 3m

Váha pyrotechnických zloží (NEC): 200g

Kategória nebezpečnosti: F2 – predaj od 18 rokov

Návod na použitie a bezpečnosť použitia produktu :

Upozornenie: Iba na vonkajšie použitie. Nezapaľovať v ruke ! Skontrolujte, či fontána nejaví známky mechanického poškodenia. V prípade poškodenia nepoužívať ! Predaj iba osobám nad 18 rokov.

Použitie:  Položiť fontánu na zem, alebo inú nehorľavú podložku tak aby nedošlo k jej  prevráteniu. Odstránime ochrannú krytku zápalnice a po jej zapálení odstúpime do vzdialenosti min. 8 metrov. Bezpečná vzdialenosť od divákov a doporučený odstup od budov je 25 metrov. Počas troch až šiestich sekúnd po zapálení zápalnice dochádza k výšľahu strieborných alebo zlatých iskier s možným sprievodom zvukového efektu do výšky 2 - 6 metrov.

Bezpečnosť: Zákaz používať v uzatvorených priestoroch, v blízkosti ľahko zápalných látok, v blízkosti budov a osôb. Zákaz používania fontány pod vplyvom alkoholu. Je zakázané mieriť fontánu  na osoby, zvieratá a iné živé aj neživé objekty. Fontány nepoužívajte v nepriaznivom počasí ako je silný vietor, nadmerné sucho hustý dážď a pod. Fontány nepoužívajte po uplynutí doby spotreby.

Zlyhanie výrobku: V prípade zlyhania nikdy nechytajte fontánu do rúk. Ponechajte fontánu v kľude po dobu minimálne 30 minút. Následne v kožených rukaviciach ponorte výrobok do vody na dobu cca 24 hod. Iná manipulácia je zakázaná.

Viac praktických informácii ako bezpečne používať ohňostroje.


Podobné produkty